Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11460
Stary 26.08.2016, 16:41
Nigdy nie moglem tego pojąc jak to jest ze jakis piłkarz u nas grał kupę,odchodzi do inengo klubu i tam byl chwalony ,i grał lepiej.

Norbert Varga,Ilile Cebanu,czy teraz Krzywejajo ,...to jest jakas dziwna sytuacja.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując