Wyświetl pojedynczy post
lopez71
Socios Wisła Kraków
 
Od: 06.2010
Skąd: NH-PA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#333
Stary 26.08.2016, 13:25
jason wiślak napisał(a):Wyświetl post
Ocenianie prawnika po tym, jak bardzo zdemoralizowanych ma klientów jest idiotyzmem na skalę niesamowita. Od tego są adwokaci i radcy, by te sprawy prowadzić. Im trudniejsze i bardziej poważne, tym lepiej świadczy to wiedzy i renomie prawnika. Poza tym, obrońca ma OBOWIĄZEK działania na korzyść swojego klienta, więc chyba wszystko jasne. To zawód jak każdy inny i trzeba zarabiac. Przychodzi klient to prowadzę jego sprawę i tyle. Wiazanie prywatnej sfery z zawodową jest w przypadku tego zawodu nie na miejscu.

Delgado: A gdyby broniła w karnych to co to zmienia?
W 100% się z Tobą zgadzam. Pani Prezes prowadzi sprawę mojej drugiej połowy i muszę powiedzieć że jest bardzo solidną w tym co robi.
Odpowiedz cytując