Wyświetl pojedynczy post
17wojownik
Member
 
 
Od: 10.2015
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 26.08.2016, 12:20
KotWButach napisał(a):Wyświetl post
Czy Brożek jutro gra mecz nr 300 w ekstraklasie? (tak jest przynajmniej na wikipedii pod hasłem Klub 100), jeśli tak to życzę Mu drugiego jubileuszu czy 130-tej bramki w Wisełce w ekstrakalasie oraz 160-tej ogólnie w Wiśle
Faktycznie, jubileusz! Tak samo na 90minut.pl i z moich wyliczeń. Ale w Ekstraklasie w barwach Wisły to mecz nr 280, bo 20 było dla GKS Katowice.
Nawet gdy upadniesz, ja będę z Tobą.