|
Po pierwsze ta liczba jest bez sektora gosci, po drugie kompletu nie bedzie, nie siej propagandy. Z tego co slyszalem zamowili tylko tysiac biletow i ponoc nawet tego nie wykorzystali.
A swoja droga to skad klub ma wiedziec ile biletow sprzedala druzyna przyjezdnych skoro zapisy sa papierowe i nasz klub nie ma w nie wglădu nim nie otrzyma listy? Moze mi ktos wytlumaczyc?
Ostatnio edytowane przez regan : 25.08.2016 o godz. 17:26.
|