Wyświetl pojedynczy post
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 25.08.2016, 13:58
Dla mnie idealnym pomysłem byłoby wprowadzenie zdjęć zawodników z ich autografami, na wzór tego co było w akcji ,,Wisła to nasza historia"

Sam kupiłbym ze 3-4. Czysty zysk dla klubu.
Odpowiedz cytując