|
4-5-1 przy problemach ze środkiem pola i skrzydłami odpada (nie mamy w kadrze żadnego rozgrywającego i posiadamy tylko jednego(!) bocznego pomocnika). Nie przez przypadek Wdowczyk gra dwoma napastnikami, nie ma innej sensownej opcji. Nie przez przypadek też próbował 3-5-2, z bocznym obrońcami na skrzydłach. Na razie to wszystko działa marnie i trudno się temu dziwić. Spróbował bym 4-3-3 z Mączyńskim, Brlekiem i Popovicem w pomocy oraz Zacharą, Małeckim i Boguskim w ataku.
Ostatnio edytowane przez Arked : 25.08.2016 o godz. 13:49.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|