Moja propozycja jest taka: współpraca klubu z blablacarem i utworzenie specjalnej aplikacji w Internecie, która pomogłaby w komunikacji kibicom Wisły z różnych zakątków PL, a także ułatwiłaby dojazd na mecz. To niezwykle ważne, by kibice mogli "zbierać się" po drodze

dzięki temu może z meczu na mecz byłoby nas więcej
A i jeszcze jedna rzecz. Obecnie to Miasto Kraków powinno raczej dopłacać klubowi do stadionu niż prosić się o jakiekolwiek opłaty. To skandal, że nikt nie uzmysłowił radnym i prezydentowi, jak beznadziejnie skomunikowany jest stadion, co również odstrasza przed przyjazdem na mecze. Kibice uwielibają wygodę, zwłaszcza Ci kanapowi.