Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2254
Stary 25.08.2016, 12:06
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
Cupial kupil sobie kosztowna zabawke ktora mu sie znudzila i ja wyrzucil do kosza.
Tyle dla niego znaczy nasza Wisla.

Pakowal pieniadze dla wlasnej zabawy i kaprysu a nie zeby jeden czy drugi kibic mieli co wspominac po latach.

Znudzila mu sie Wisla, wiec jak starego psa wyrzucil z samochodu i pojechal w ....u na wakacje z ktorych juz nie wroci.

To ze to Wisla byla zabwka i kaprysem najlepiej pokazuje to w jakim miejscu jestesmy. Nie zbudowano nic, zadnych struktur, skautingu. Nie ma nic. Sa dlugi i wspominki.

Cupial okazal sie kutasem.

Trzeba byc chorym psychicznie albo debilem pokroju Citki zeby wierzyc ze Cupial nie wiedzial komu oddaje Wisle.

#chujciwdupeCupial a nie #dziekujemypanieCupial
Jestem daleki od wyzywania Cupiała. Jednak uważam,że wyrzucił Wisłę na śmietnik, gdyby nie dziennikarze i kibice już by nas nie było, jak Poloni, Widzewa, Zawiszy czy GKSu.

Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy. Zamiast pomnika za lata świetności pewnie zostanie zapamiętany za styl rozstania i zapomniany na Reymonta.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 25.08.2016 o godz. 12:08.
Odpowiedz cytując