Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 25.08.2016, 11:34
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
Cupial kupil sobie kosztowna zabawke ktora mu sie znudzila i ja wyrzucil do kosza.
Tyle dla niego znaczy nasza Wisla.

Pakowal pieniadze dla wlasnej zabawy i kaprysu a nie zeby jeden czy drugi kibic mieli co wspominac po latach.

Znudzila mu sie Wisla, wiec jak starego psa wyrzucil z samochodu i pojechal w ....u na wakacje z ktorych juz nie wroci.

To ze to Wisla byla zabwka i kaprysem najlepiej pokazuje to w jakim miejscu jestesmy. Nie zbudowano nic, zadnych struktur, skautingu. Nie ma nic. Sa dlugi i wspominki.

Cupial okazal sie kutasem.

Trzeba byc chorym psychicznie albo debilem pokroju Citki zeby wierzyc ze Cupial nie wiedzial komu oddaje Wisle.

#chujciwdupeCupial a nie #dziekujemypanieCupial
niekoniecznie w tym stylu
ale sedno mojego poglądu w temacie dobry car Bogusław C.
oddany
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując