Wyświetl pojedynczy post
Rience
Senior Member
 
Od: 09.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2243
Stary 24.08.2016, 22:07
Nie taki Cupiał święty jak go malują...

Cytat:
Pewnie słyszeliście historię o kibicach w krótkich spodenkach u Cupiała. Ci kibice dowiedzieli się że wydał 250 milionów na klub i nic z tego nie ma! Zastanawiam się czy jest się czym chwalić?! Wynika z tego, że mamy do czynienia z największym marnotrawieniem pieniędzy w XXI wieku! Cupial kupił Wisłę razem długimi za prawie milion złotych, sprzedaje za 20! Kupił z terenami i stadionem, sprzedaje bez żadnego kapitału! Wydaje mi się że w 97 roku pracowało tam więcej ludzi niż teraz! Miłośnicy skarbu kibica zapewne będą go bronić, lecz poza bardzo dobrymi statystykami nie zostawia nam nic! Jak traktować tego człowieka? Dla mnie z największego dobrodzieja tego klubu przerodził się w kąta! O mały włos nie doszło do tragedii! Kiedyś jeszcze wszystkie te złe decyzje nie były widoczne bo były pieniądze, od kilku lat widzimy patologie która sądzę była od początku. Choć sam Cupial mógłby utrzymywać Wisłę z własnej kieszeni. W ostatniej fazie styczności z Klubem najważniejsze było jak TS Wisła zagwarantuje mu spłatę kilku milionów złotych, które pewnie stanowią setną część jego majątku.... to przedłużanie negocjacji mogło skończyć się tragedią....

https://www.facebook.com/superwisla/...28061983994670
Ostatnio edytowane przez Rience : 24.08.2016 o godz. 22:13.
Odpowiedz cytując