Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
krakus79
Junior Member
Od: 05.2009
Offline
#
12485
24.08.2016, 21:03
Ja byłem dziś ok 12. Kupiłem 5. Przy kasach jeszcze trzy osoby... Słaba ta mobilizacja...
krakus79
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do krakus79
Znajdź inne posty napisane przez krakus79