Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19141
Stary 24.08.2016, 20:57
szprotson napisał(a):Wyświetl post
dobrze ze go sprowadziles na ziemie bo niekotrzy maja naprawde dobre loty.
Jak będziemy grali w 3 lidze, to sciagniemy pilkarzy z 3 ligi. A to jak wygladaja pilkarze z 3 ligi mozna zobaczyc na meczu rezerw.
Sprowadzenie na ziemię? o czym ty gadasz człowieku?

Dopiero co nas zlał nas niedawny I ligowiec Arka Gdynia, a ty dalej olewasz możliwości piłkarzy z niższej ligi?

Oczywiście Lewandowski, Błaszczykowski, Czerwiński czy Gajos nigdy nie grali w niższych ligach?

Arked napisał(a):Wyświetl post
Bardzo mało prawdopodobne. Wymienieni przez ciebie to walczaki mocno ograne w Ekstraklasie/1 lidze/Championship. Jeśli zaczęlibyśmy masowo sprowadzać "walczaków" z jeszcze niższych lig to szybko byśmy za nimi zatęsknili.
.
Nie wiem co by musiało się stać, abyśmy zaczęli tęsknić za Urygą i Cywką. Takie z nich walczaki mówisz?

Czy ja mówię o masowym wstawianiu do składu 3-ligowców? po prostu trzeba szukać talentów i tyle. Ilu tutaj na forum chciało Recę z Wisły Płock?

Nie zmienia to faktu, że nasz klub jest bez pieniędzy, a jednocześnie potrzebuje wzmocnień składu i piłkarzy na których kiedyś zarobi. Nie widzę innej możliwości jak 'wychowanie' sobie utalentowanych graczy, czy to w klubie, czy też łowiąc 19-20- latków z niższych lig. To będzie procentowało. Tyle.

Jak widzicie inne rozwiązanie lub świętego Mikołaja z workiem pieniędzy to chętnie posłucham Waszych historii
Odpowiedz cytując