szprotson napisał(a):

dobrze ze go sprowadziles na ziemie bo niekotrzy maja naprawde dobre loty.
Jak będziemy grali w 3 lidze, to sciagniemy pilkarzy z 3 ligi. A to jak wygladaja pilkarze z 3 ligi mozna zobaczyc na meczu rezerw.
|
Sprowadzenie na ziemię? o czym ty gadasz człowieku?
Dopiero co nas zlał nas niedawny I ligowiec Arka Gdynia, a ty dalej olewasz możliwości piłkarzy z niższej ligi?
Oczywiście Lewandowski, Błaszczykowski, Czerwiński czy Gajos nigdy nie grali w niższych ligach?
Arked napisał(a):

Bardzo mało prawdopodobne. Wymienieni przez ciebie to walczaki mocno ograne w Ekstraklasie/1 lidze/Championship. Jeśli zaczęlibyśmy masowo sprowadzać "walczaków" z jeszcze niższych lig to szybko byśmy za nimi zatęsknili.
.
|
Nie wiem co by musiało się stać, abyśmy zaczęli tęsknić za Urygą i Cywką. Takie z nich walczaki mówisz?
Czy ja mówię o masowym wstawianiu do składu 3-ligowców? po prostu trzeba szukać talentów i tyle. Ilu tutaj na forum chciało Recę z Wisły Płock?
Nie zmienia to faktu, że nasz klub jest bez pieniędzy, a jednocześnie potrzebuje wzmocnień składu i piłkarzy na których kiedyś zarobi. Nie widzę innej możliwości jak 'wychowanie' sobie utalentowanych graczy, czy to w klubie, czy też łowiąc 19-20- latków z niższych lig. To będzie procentowało. Tyle.
Jak widzicie inne rozwiązanie lub świętego Mikołaja z workiem pieniędzy to chętnie posłucham Waszych historii
