Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19137
Stary 24.08.2016, 18:18
Arked napisał(a):Wyświetl post
Bardzo mało prawdopodobne. Wymienieni przez ciebie to walczaki mocno ograne w Ekstraklasie/1 lidze/Championship. Jeśli zaczęlibyśmy masowo sprowadzać "walczaków" z jeszcze niższych lig to szybko byśmy za nimi zatęsknili.

A tak w ogóle to uważam, że nie potrzeba nam walczaków bo piłka nożna to nie jest sport walki. Nam brakuje w tym momencie dosłownie 1-2 kreatywnych zawodników (środek i bok pomocy), żeby ta drużyna z outsidera stała się zespołem mogącym powalczyć o pierwszą piątkę. Niestety w naszej ciężkiej sytuacji na takie transfery nie ma szans więc póki co pozostaje nam męczarnia w dolnych rejonach tabeli.
najpierw trzeba znaleźć pieniądze żeby zapłacić pensje
a nie rozpisywać się o tym ilu i jakich kreatywnych -walczaków nam potrzeba

bo zaraz obudzimy się bez grajków którzy złożą pisma o rozwiązanie kontraktu z winy klubu
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując