Wyświetl pojedynczy post
Kryniu
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#125
Stary 24.08.2016, 16:46
Co powiecie na taką akcję reklamową. Kibic może wpłacić określoną kwotę do klubu- w zamian jego pozdrowienia zostaną wyświetlone na bandzie reklamowej. Coś w tym stylu. Taki napis mógłby szybko przelecieć wśród innych.
Odpowiedz cytując