Temat
:
Pomoc finansowa dla piłkarskiej Wisły - dyskusja
Wyświetl pojedynczy post
Kryniu
Senior Member
Od: 06.2010
Offline
#
125
24.08.2016, 16:46
Co powiecie na taką akcję reklamową. Kibic może wpłacić określoną kwotę do klubu- w zamian jego pozdrowienia zostaną wyświetlone na bandzie reklamowej. Coś w tym stylu. Taki napis mógłby szybko przelecieć wśród innych.
Kryniu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kryniu
Znajdź inne posty napisane przez Kryniu