|
Może i jesteśmy teraz biedni. Może i cała Polska się z nas śmieje. Może już nie prędko wrócimy na szczyt. Wszystko może. Jednak jest coś czego już dawno nie było. Mobilizacja i działanie wszystkich tych, którym na Wiśle zależy. To pokazuje czym tak naprawdę jest ten klub i jaką moc ma w sobie.
|