Wyświetl pojedynczy post
Kryniu
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#224
Stary 24.08.2016, 16:31
Może i jesteśmy teraz biedni. Może i cała Polska się z nas śmieje. Może już nie prędko wrócimy na szczyt. Wszystko może. Jednak jest coś czego już dawno nie było. Mobilizacja i działanie wszystkich tych, którym na Wiśle zależy. To pokazuje czym tak naprawdę jest ten klub i jaką moc ma w sobie.
Odpowiedz cytując