|
Jak dla mnie pomysł wystawienia akcji klubowych dla kibiców to byłaby super sprawa. Nowi akcjonariusze-kibice mogliby zrzerzyć się w jednym stowarzyszeniu i mieć realny wpływ na to co dzieje się w klubie. Takie stowarzyszenie jakie ma Górnik czyli Socios powołane na wzór Realu Madryt czy Barcelony. Prosty przelicznik: załóżmy że zbierze się w ramach Socios 10 000 ludzi czyli tyle ile mniej więcej kibiców chodzi na stadion. Niech każdy da po 10 zł na miesiąc daje to 100 tys zł. Jeśli te 10 000 ludzi da po 100 zł daje to milion złotych miesięcznie. Ustanowić różne poziomy finansowania w którym każdy deklaruje ile przeznaczy miesięcznie: 10, 100, 1000, itd. Dzięki temu możemy realnie pomóc Wiśle. Jeśli ktoś zorganizuje akcje na poważnym portalu społecznościowym pod nazwą SOCIOS WISŁA KRAKÓW i znajdzie kompetentnego programiste który stworzy serwis internetowy i prawnika który to ogarnie może to być ogromna szansa dla Wisły. Kochani do dzieła !!!
|