Tez sie nie załapalem ale foty z Raz Dwa Trzy (1931 rok) są tam gdzie zawsze czyli tutaj:
http://historiawisly.pl/wiki/index.p...a%2C_Trzy_1931
na
www.historiawisly.pl macie przecież tysiące zdjęc, nie tyle co sprzed 85 lat, a z 1906 czy 1907 roku..
No chyba, ze autor tematu ma cos nowego, a jezeli tak to niech podesle skany zdjęć do autorów strony HistoriaWisly, tutaj:
www.facebook.com/HistoriaWisly