Panowie, błagam, jeśli nie zrobiliście wszystkiego, co jeszcze możecie, zróbcie to! Niech Was sumienia nie gryzą. Zaprośmy wszystkich naszych znajomych na stadion
https://www.facebook.com/events/1652832798340297/
Jest tylko 2,6 tys. udostępnień. Jak będzie z 40-50 tys. udostępnień, to zrobimy coś!!!

działajmy
