Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12483
Stary 24.08.2016, 12:13
Panowie, błagam, jeśli nie zrobiliście wszystkiego, co jeszcze możecie, zróbcie to! Niech Was sumienia nie gryzą. Zaprośmy wszystkich naszych znajomych na stadion https://www.facebook.com/events/1652832798340297/

Jest tylko 2,6 tys. udostępnień. Jak będzie z 40-50 tys. udostępnień, to zrobimy coś!!! działajmy
Powód: dodatek
Ostatnio edytowane przez bonawentura : 24.08.2016 o godz. 12:14.
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!
Odpowiedz cytując