Arked napisał(a):

|
Do niczego nie są nam potrzebni tacy piłkarze. Chyba, że jako przygotowanie do 1 ligi.
|
dobrze ze go sprowadziles na ziemie bo niekotrzy maja naprawde dobre loty.
Jak będziemy grali w 3 lidze, to sciagniemy pilkarzy z 3 ligi. A to jak wygladaja pilkarze z 3 ligi mozna zobaczyc na meczu rezerw.