Wyświetl pojedynczy post
alexx6
Senior Member
 
Od: 02.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19133
Stary 24.08.2016, 06:21
Ayala a wiesz za co zostal wywalony z Legii za opierdalanie się. Po co nam taki leń.Nie rozumiem Was każdy odstrzelony grajek z innego kluby i zaraz może sprowadzic go do nas. Wolę młodego ambitnego z I lub II ligy który będzie zapieprzać po boisku, a nie na nim tylko stac Żadnych Vranjesów i innych odpadów z Legii
Odpowiedz cytując