|
Ayala a wiesz za co zostal wywalony z Legii za opierdalanie się. Po co nam taki leń.Nie rozumiem Was każdy odstrzelony grajek z innego kluby i zaraz może sprowadzic go do nas. Wolę młodego ambitnego z I lub II ligy który będzie zapieprzać po boisku, a nie na nim tylko stac Żadnych Vranjesów i innych odpadów z Legii
|