Może jeszcze trzeba czekać na zwolnienie wolnych miejsc z karnetów, aby pokazała się właściwa liczba. Uważam, że musimy walczyć o jak najwyższą frekwencję. Sama obecność nie wystarczy. Zapraszajmy znajomych na FB, nalegajmy rodzinę i przyjaciół by się wybrali
https://www.facebook.com/events/1652832798340297/