Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12477
Stary 23.08.2016, 23:56
Może jeszcze trzeba czekać na zwolnienie wolnych miejsc z karnetów, aby pokazała się właściwa liczba. Uważam, że musimy walczyć o jak najwyższą frekwencję. Sama obecność nie wystarczy. Zapraszajmy znajomych na FB, nalegajmy rodzinę i przyjaciół by się wybrali https://www.facebook.com/events/1652832798340297/
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!
Odpowiedz cytując