Wyświetl pojedynczy post
Franeklowcabramek
Senior Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2242
Stary 23.08.2016, 22:05
widzisz Panie Bogusławie, miał Pan najsilniejszy klub w Polsce, który grał piękny futbol i nie udało się awansować do Ligi Mistrzów. Legia miała więcej szczęścia nie grając żadnego futbolu. Po co było zwalniać Kasperczaka? Po co było zwalniać Petrescu? Szkoda gadać.
Odpowiedz cytując