|
widzisz Panie Bogusławie, miał Pan najsilniejszy klub w Polsce, który grał piękny futbol i nie udało się awansować do Ligi Mistrzów. Legia miała więcej szczęścia nie grając żadnego futbolu. Po co było zwalniać Kasperczaka? Po co było zwalniać Petrescu? Szkoda gadać.
|