Karherop napisał(a):

|
Jedyne kogo nasz klub mógłby jeszcze ściągnąć w tym okienku to młodych chłopaków - walczaków ogranych w II/III lidze, piłkarzy pokroju Drzazgi. Trzeba łowić piłkarzy w niższych ligach za grosze jak Ruch i Jagiellonia...
|
Do niczego nie są nam potrzebni tacy piłkarze. Chyba, że jako przygotowanie do 1 ligi.