Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19128
Stary 23.08.2016, 20:15
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Jedyne kogo nasz klub mógłby jeszcze ściągnąć w tym okienku to młodych chłopaków - walczaków ogranych w II/III lidze, piłkarzy pokroju Drzazgi. Trzeba łowić piłkarzy w niższych ligach za grosze jak Ruch i Jagiellonia...
Do niczego nie są nam potrzebni tacy piłkarze. Chyba, że jako przygotowanie do 1 ligi.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując