Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
grana
Junior Member
Od: 08.2016
Offline
#
179
23.08.2016, 20:04
Jak już chcecie wspomóc Wisłę finansowo to lepiej wydać 100 zł na bilety niż 100 zł w Wiślackim sklepie na jakieś gadżety gdzie klub ma z tego tylko część kwoty.
grana
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do grana
Znajdź inne posty napisane przez grana