To spadek po babce

tak myślę by za laminować bo już w najlepszym stanie nie są. Mam jeszcze w innych gazetach małe wzmianki o reprezentacji Polski też przedwojenne, krótkie ale z małym zdjęciem każde. Jedno jest z treningu w Krakowie przed meczem, chyba z Francją. Ale nie wiem z jakiego stadionu.