Wyświetl pojedynczy post
azgar
Junior Member
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 23.08.2016, 18:57
To spadek po babce tak myślę by za laminować bo już w najlepszym stanie nie są. Mam jeszcze w innych gazetach małe wzmianki o reprezentacji Polski też przedwojenne, krótkie ale z małym zdjęciem każde. Jedno jest z treningu w Krakowie przed meczem, chyba z Francją. Ale nie wiem z jakiego stadionu.
Odpowiedz cytując