Wyświetl pojedynczy post
cancer
Senior Member
 
 
Od: 07.2011
Skąd: Paraguay

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19127
Stary 23.08.2016, 18:29
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Jedyne kogo nasz klub mógłby jeszcze ściągnąć w tym okienku to młodych chłopaków - walczaków ogranych w II/III lidze, piłkarzy pokroju Drzazgi. Trzeba łowić piłkarzy w niższych ligach za grosze jak Ruch i Jagiellonia...
Jestem za! W naszej obecnej sytuacji po prostu trzeba wzmocnić lokalny skauting - dużo tańsza opcja na początek. Najlepiej, jak na przestrzeni lat zostanie wypracowany jakiś system, który pozwoli nam na zbieranie najzdolniejszych chłopaków z woj. małopolskiego i okolic.
Odpowiedz cytując