Karherop napisał(a):

|
Jedyne kogo nasz klub mógłby jeszcze ściągnąć w tym okienku to młodych chłopaków - walczaków ogranych w II/III lidze, piłkarzy pokroju Drzazgi. Trzeba łowić piłkarzy w niższych ligach za grosze jak Ruch i Jagiellonia...
|
Jestem za! W naszej obecnej sytuacji po prostu trzeba wzmocnić lokalny skauting - dużo tańsza opcja na początek. Najlepiej, jak na przestrzeni lat zostanie wypracowany jakiś system, który pozwoli nam na zbieranie najzdolniejszych chłopaków z woj. małopolskiego i okolic.