Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19125
Stary 23.08.2016, 17:50
Wy teraz się nie zastanawiajcie nad tym, jakie i czy będą transfery. Kupujcie asortyment W.S. i wrzucajcie potwierdzenia przelewów/zdjęcia kupionych produktów z paragonami na stronie "Pomoc finansowa dla Wisły - dyskusja" http://wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=9693 !!! Tylko w ten sposób uda nam się wspomóc klub i doprowadzić do tego, że nie upadnie!!! Nakręcajmy się wzajemnie
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!
Odpowiedz cytując