Wy teraz się nie zastanawiajcie nad tym, jakie i czy będą transfery. Kupujcie asortyment W.S. i wrzucajcie potwierdzenia przelewów/zdjęcia kupionych produktów z paragonami na stronie "Pomoc finansowa dla Wisły - dyskusja"
http://wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=9693 !!! Tylko w ten sposób uda nam się wspomóc klub i doprowadzić do tego, że nie upadnie!!! Nakręcajmy się wzajemnie
