INZAGHI napisał(a):

|
Dobrym zarządzaniem i ludźmi znajacymi się na rzeczy zrobisz pierwszą piątkę? Nie rozśmieszaj mnie. Połowa zawodników to piłkarze pierwszoligowi, kilku emerytów wiekowo i mentalnie i co najmniej jeden który w piłkę grać nie powinien. Tu trzeba wzmocnień a nie comiesięcznego żebrania na prąd i sprzątaczki.
|
Ja mówię o przyszłości ogólnie ale Tobie widocznie chodzi o aktualny sezon. Wzmocnienia jasne, ale do końca okienka przypominam zostało tylko 8 dni. Pisałem wcześniej, że nie tylko dobre zarządzanie ale również poważny sponsor a nie obcy właściciel, który za jakiś czas znów sprzeda klub bo mu się znudzi.