Wyświetl pojedynczy post
Franeklowcabramek
Senior Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#171
Stary 23.08.2016, 17:40
INZAGHI napisał(a):Wyświetl post
Dobrym zarządzaniem i ludźmi znajacymi się na rzeczy zrobisz pierwszą piątkę? Nie rozśmieszaj mnie. Połowa zawodników to piłkarze pierwszoligowi, kilku emerytów wiekowo i mentalnie i co najmniej jeden który w piłkę grać nie powinien. Tu trzeba wzmocnień a nie comiesięcznego żebrania na prąd i sprzątaczki.
Ja mówię o przyszłości ogólnie ale Tobie widocznie chodzi o aktualny sezon. Wzmocnienia jasne, ale do końca okienka przypominam zostało tylko 8 dni. Pisałem wcześniej, że nie tylko dobre zarządzanie ale również poważny sponsor a nie obcy właściciel, który za jakiś czas znów sprzeda klub bo mu się znudzi.
Odpowiedz cytując