Temat
:
Wisła 85 lat temu
Wyświetl pojedynczy post
Franeklowcabramek
Senior Member
Od: 08.2011
Offline
#
2
23.08.2016, 16:56
Skąd masz taką perełkę? Tabela II i Cracovia zawsze niżej była w tabeli niż my. Trzeba znów wrócić do tego stanu rzeczy.
Franeklowcabramek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Franeklowcabramek
Znajdź inne posty napisane przez Franeklowcabramek