Wyświetl pojedynczy post
INZAGHI
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Bar mleczny Korova

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#154
Stary 23.08.2016, 16:42
Franeklowcabramek napisał(a):Wyświetl post
Czy musi być konieczność ponownej sprzedaży klubu poważnemu inwestorowi, żeby klub znów był silny i wzmacniany? Nie wystarczy jak znajdą się po prostu poważni sponsorzy, którzy co roku będą wykładali duże pieniądze na klub? Chyba nie chcemy powtórki z ostatnich lat rządów Pana Cupiała gdzie właściciel zwalniał prezesów czy trenerów jak rękawiczki a zarząd mógł tylko przytakiwać głową.
Musi być. By co roku nie żebrać na przetrwanie. A żeby zarabiać więcej pieniędzy trzeba grać o puchary. Aby grać o górę tabeli potrzebne extra pieniądze. Jedyne wyjścia to ciężka, kasiasta łapa prywatnego przedsiębiorcy. Inaczej będzie uprawiane żebractwo.
-JM---- i Cię nie podrywam :/
- no dobra, uwodzisz, tak to się nazywa w kobiecym języku
-JM---- nieświadomie, albo odruchowo..
Odpowiedz cytując