Franeklowcabramek napisał(a):

|
Czy musi być konieczność ponownej sprzedaży klubu poważnemu inwestorowi, żeby klub znów był silny i wzmacniany? Nie wystarczy jak znajdą się po prostu poważni sponsorzy, którzy co roku będą wykładali duże pieniądze na klub? Chyba nie chcemy powtórki z ostatnich lat rządów Pana Cupiała gdzie właściciel zwalniał prezesów czy trenerów jak rękawiczki a zarząd mógł tylko przytakiwać głową.
|
Musi być. By co roku nie żebrać na przetrwanie. A żeby zarabiać więcej pieniędzy trzeba grać o puchary. Aby grać o górę tabeli potrzebne extra pieniądze. Jedyne wyjścia to ciężka, kasiasta łapa prywatnego przedsiębiorcy. Inaczej będzie uprawiane żebractwo.