Wyświetl pojedynczy post
hunter
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#149
Stary 23.08.2016, 16:36
INZAGHI napisał(a):Wyświetl post
Wbijcie sobie do głowy, że musi być właściciel, ktory ma pieniądze i który sam doszedł do pieniędzy. A nie co miesiąc będzie żebrał od kibiców czy sponsorów. Mam nadzieję, że od jutra TS szuka nowego właściciela dla Wisły.
MUSI, MUSI... Przykład klubu który dziś pewnie wejdzie do LM pokazuje, że jednak nie musi.
Odpowiedz cytując