INZAGHI napisał(a):

|
Wbijcie sobie do głowy, że musi być właściciel, ktory ma pieniądze i który sam doszedł do pieniędzy. A nie co miesiąc będzie żebrał od kibiców czy sponsorów. Mam nadzieję, że od jutra TS szuka nowego właściciela dla Wisły.
|
MUSI, MUSI... Przykład klubu który dziś pewnie wejdzie do LM pokazuje, że jednak nie musi.