Temat
:
Projekty wsparcia Wisły Kraków -propozycje bez dyskusji
Wyświetl pojedynczy post
elliot_ness
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Królewski Kraków
Offline
#
14
23.08.2016, 15:20
Wystawić 10 lub 20 % akcji Wisła S.A. do sprzedaży dla kibiców. Każdy chciałby mieć choć kilka akcji klubu ,któremu kibicuje.
elliot_ness
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do elliot_ness
Znajdź inne posty napisane przez elliot_ness