Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#126
Stary 23.08.2016, 14:52
INZAGHI napisał(a):Wyświetl post
Tylko naiwni sądzą, że sztucznie nagonią frekwencję na stadionie albo że lud będzie kupował po 5 biletów by garstka bawiła się w prowadzenie klubu. To nie te czasy, wszystko kręci się wokół kasy, większość ogląda każdą złotówkę przed jej wydaniem. Gwarantem 15.000 ludzi jest miejsce w pierwszej piątce.

Ja mam karnet na cały rok. Daję czas do ostatniego meczu w sezonie aby:
1. TS znalazło właściciela z kasą i pieniędzmi zarobionymi własnymi rękami i odsprzedało 100% akcji spółki
2. przez cały ten czas prezes jak i cały zarząd nie śmiał wziąć ani złotówki z naszych pieniędzy, mają Wisłę w sercu więc blask klubu ma ich usatysfakcjonować, nie mamona. To samo dotyczy wykorzystywania władzy by robić biznes w blasku Białej Gwiazdy
wtedy tez kupię karnet na 17/18
Łohoho, masz kolego wymagania.

Ja tam nie widzę żadnego problemu w tym, żeby sobie TS wypłacił dywidendy czy zarząd miał sobie wypłacić premie jeżeli będzie z czego.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując