INZAGHI napisał(a):

Tylko naiwni sądzą, że sztucznie nagonią frekwencję na stadionie albo że lud będzie kupował po 5 biletów by garstka bawiła się w prowadzenie klubu. To nie te czasy, wszystko kręci się wokół kasy, większość ogląda każdą złotówkę przed jej wydaniem. Gwarantem 15.000 ludzi jest miejsce w pierwszej piątce.
Ja mam karnet na cały rok. Daję czas do ostatniego meczu w sezonie aby:
1. TS znalazło właściciela z kasą i pieniędzmi zarobionymi własnymi rękami i odsprzedało 100% akcji spółki
2. przez cały ten czas prezes jak i cały zarząd nie śmiał wziąć ani złotówki z naszych pieniędzy, mają Wisłę w sercu więc blask klubu ma ich usatysfakcjonować, nie mamona. To samo dotyczy wykorzystywania władzy by robić biznes w blasku Białej Gwiazdy
wtedy tez kupię karnet na 17/18
|
Łohoho, masz kolego wymagania.
Ja tam nie widzę żadnego problemu w tym, żeby sobie TS wypłacił dywidendy czy zarząd miał sobie wypłacić premie
jeżeli będzie z czego.