Qń napisał(a):

Ni mogę kochany, choć chciałbym bardzo, bo na tym stadionie jestem/byłem od 1978r.
Nie da rady. Obecni właściciele mnie nie lubią a i ja nie mam do nich zaufania.
Wiśle życzę samych sukcesów i oby moje przewidywania się nie sprawdziły.
Powodzenia!
|
Lepszego momentu nie będzie żeby topór zakopać

.