Wyświetl pojedynczy post
Rience
Senior Member
 
Od: 09.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#117
Stary 23.08.2016, 13:55
napisał(a):Wyświetl post
Ni mogę kochany, choć chciałbym bardzo, bo na tym stadionie jestem/byłem od 1978r.
Nie da rady. Obecni właściciele mnie nie lubią a i ja nie mam do nich zaufania.
Wiśle życzę samych sukcesów i oby moje przewidywania się nie sprawdziły.
Powodzenia!
Lepszego momentu nie będzie żeby topór zakopać .
Odpowiedz cytując