heoij napisał(a):

|
Co ma piernik do wiatraka? Wytłumaczysz nam? Nie pamiętasz jaka wtedy była sytuacja czy już zapomniałeś?
|
Abstrahując od przejęcia Klubu,
No własnie nie pamiętam jakaż to sytuacja spowodowała by niszczyć własny stadion, narażać klub na kary, kompromitować w oczach sponsorów i siać chaos i niszczyć ..
Czy przypadkiem nie odpowiadało za to grono które obecnie przejmuje klub?