|
Czy ktoś mi to może wytlumaczyc, jak to jest, ze TS-owi nie oplacalo się odkupić Wisly SA od TF za 10 funtow ( bo dlugi ), a teraz placa gruba kase ( która można było przeznaczyć na splate części dlugow ) i TS nie widzi w tym problemu. Może ja jesteś jakiś nie ogarniety ekonomicznie, ale cos to dziwnie wygląda.
|