rozarian napisał(a):

|
Ano właśnie! Wręcz podany na tacy scenariusz. Dobry reżyser (niestety Barei już nie ma), dobrze dobrani aktorzy charakterystyczni i mamy hicior. Lepiej jednak dla takiej np.Telefoniki, by taki film nigdy nie powstał, bo ich ośmieszy dokumentnie.
|
Tytuł też już mamy gotowy: film pt. "Wrogie przejęcie". Reżyser: Patryk Vega.