Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4211
Stary 23.08.2016, 13:08
rozarian napisał(a):Wyświetl post
Ano właśnie! Wręcz podany na tacy scenariusz. Dobry reżyser (niestety Barei już nie ma), dobrze dobrani aktorzy charakterystyczni i mamy hicior. Lepiej jednak dla takiej np.Telefoniki, by taki film nigdy nie powstał, bo ich ośmieszy dokumentnie.
Tytuł też już mamy gotowy: film pt. "Wrogie przejęcie". Reżyser: Patryk Vega.