Wyświetl pojedynczy post
17wojownik
Member
 
 
Od: 10.2015
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19122
Stary 23.08.2016, 11:34
Pamiętacie tego tweeta z oficjalki - że jeszcze 5 transferów nas czeka? Mnie ogarnia teraz tylko pusty śmiech. Nie wyobrażam sobie jakiegokolwiek transferu przychodzącego do końca okienka. Wychodzące - jak najbardziej.
Nawet gdy upadniesz, ja będę z Tobą.
Odpowiedz cytując