|
Pamiętacie tego tweeta z oficjalki - że jeszcze 5 transferów nas czeka? Mnie ogarnia teraz tylko pusty śmiech. Nie wyobrażam sobie jakiegokolwiek transferu przychodzącego do końca okienka. Wychodzące - jak najbardziej.
Nawet gdy upadniesz, ja będę z Tobą.
|