Wyświetl pojedynczy post
DJ Hazel
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: R 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 23.08.2016, 09:29
Nie mamy na pewno gorszych piłkarzy od jakiejś Arki, Łęcznej czy Płocka. Jestem pewien,że gdyby dostali kasę i w klubie przywrócono by w końcu porządek nasze wyniki były by lepsze. Potrzeba jakiegoś pozytywnego bodźca,który w końcu pchnie nas do przodu. Pamiętacie zimę? Też 6 porażek i remis z Łęczną... Nie mamy graczy jak Zurawski czy Szymkowiak ale skład jest na pierwszą "8".Nie mówię tu o Boguskim i Urydze bo Ci Panowie z całym szacunkiem powinni sobie grać w 2-3 lidze. Cała reszta ma problem z psychiką! Gdzie jest ten Guzmics z Euro nie mówiąc o Mączyńskim?Nie graliśmy z Koroną źle ale wystarczył jeden głupi błąd...Biednemu zawsze wiatr w oczy...
"Wierność Jest Istotą Naszego Honoru..."
Odpowiedz cytując