|
Proszę adminów o banowanie ludzi, ktorzy kłamią, oskarżają bez podstaw i szkodzą naszemu klubowi. TO FORUM CZYTAJĄ WSZYSCY, także ludzie nam wrodzy, chcący zniszczyć nasz wizerunek i klub.
Przecież ostatnio wszyscy się o tym przekonaliśmy jak 1 czy 2 ananas (może żyd,może legijna menda) udając Wiślaka, podobno w naszym imieniu szkodził wizerunkowi klubu i kibiców.
|