Temat
:
[VI KOLEJKA] Korona Kielce - WISŁA Kraków. 22 sierpnia, godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
Od: 04.2004
Skąd: Getta
Offline
#
46
23.08.2016, 07:57
W aktualnej sytuacji wszystkie te Bałaszowy, Crivellay i Guerriery byłyby dla nas zbawieniem. Myśmy się zdecydowanie osłabili w stosunku do wiosny, a Dariusz W. zapowiadał walkę o Mistrzostwo. Chyba słabe rozeznanie miał.
zim zum
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zim zum
Znajdź inne posty napisane przez zim zum