Wyświetl pojedynczy post
crux.a
Senior Member
 
Od: 02.2011
Skąd: ze wsi

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4155
Stary 23.08.2016, 07:39
Pytanie na wszelki wypadek: co będzie, jak cyklistę wsadzą, zanim podpisze?

I drugie. Wiecie, czemu żaden komornik jeszcze nie położył łapy na akcjach Wisły?