|
Gra leży bo Mąka jest w katastrofalnej formie.
I Zdenek. Zdenek jest obecnie tak niesamowicie chujowy ze gorzej juz sie nie da.
Plus wyprowadzanie piłki przez naszych obronnych to zbrodnia.
Niechże ten Głowacki siedzi pod swoim polem karnym jak Zielinski czy Łapiński. A on sie bierze za rozgrywanie.
Guzmics grał dobry mecz do tej feralnej 93. minuty. Coś jak derby gdy nam ten żydowski Hodor gola wcisnął.
|