Temat
:
[VI KOLEJKA] Korona Kielce - WISŁA Kraków. 22 sierpnia, godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
43
23.08.2016, 05:20
Duża część grajków jest bardzo kiepska.
Nasza "gra" to tak naprawdę w głównej mierze przypadkowa kopanina.
Irracjonalnie marzę, że wyrwanie z klubu chwasta odwróci kartę już od piątku.
Co mi pozostało.
arti