kibic87 napisał(a):

|
Nie zapomnijcie o przekazaniu 1% podatku dochodowego na rzecz TSu. Sprawa nie na już, ale od przyszłego roku trzeba mieć to na uwadze.
|
Od paru już lat daję na TS ten jeden procent. Rzecz w tym, że następną transzę z tego tytułu TS dostanie za rok. Nie jestem biegły w finansach tego formatu, poza własną kieszenią, ale wydaje mi się, że nie ma już dziś takiej oficjalnej pomocy finansowej która nie miała by obciążeń prowizyjno- fiskalnych. TS po prawnym przejęciu powinien określić formę pomocy finansowej jaką widzi i o ile ją z prawnego punktu widzenia da się określić.