Wyświetl pojedynczy post
pomperek
Junior Member
 
Od: 02.2009
Skąd: Podhale

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 22.08.2016, 23:12
kibic87 napisał(a):Wyświetl post
Nie zapomnijcie o przekazaniu 1% podatku dochodowego na rzecz TSu. Sprawa nie na już, ale od przyszłego roku trzeba mieć to na uwadze.
Od paru już lat daję na TS ten jeden procent. Rzecz w tym, że następną transzę z tego tytułu TS dostanie za rok. Nie jestem biegły w finansach tego formatu, poza własną kieszenią, ale wydaje mi się, że nie ma już dziś takiej oficjalnej pomocy finansowej która nie miała by obciążeń prowizyjno- fiskalnych. TS po prawnym przejęciu powinien określić formę pomocy finansowej jaką widzi i o ile ją z prawnego punktu widzenia da się określić.
Odpowiedz cytując