Wyświetl pojedynczy post
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4123
Stary 22.08.2016, 21:53
Myślę że brak komunikatu ze strony TS wynika z tego, że jak powiedział RS - pierwsi dowiedzą się piłkarze. Raczej nikt do Kielc z info nie dymał, a nawet jeśli to publikowanie komunikatu o takiej treści o 23, mija się z celem.
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS