|
Kuriozalny ale też w dziwny sposób pasujący do kilkuletniej amatorszczyzny epilog rozdziału " Era Bogusława Cupiała" w wielkiej księdze historii Wisły Kraków za nami. Działo się.
Chciałbym wierzyć, że osoby odpowiedzialne za zafundowanie Wiśle tej ścieżki zdrowia (Monika Cupiał, Gaszyński?) kiedyś za to odpowiedzą. Wielki czarny f..t wam w d...y.
Pora na nowy rozdział. Wszyscy na Sląsk!
|