Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 22.08.2016, 21:47
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Do końca okna transferowego tydzień a my mamy takie wyrwy w składzie że po prostu żal patrzeć. Ze składem, który jest, górna ósemka to będzie jak Mistrzostwo Polski.
Przed końcem okna byśmy upadli... Są ważniejsze rzeczy teraz niż transfery niestety.

Sama gra to patologia, do tego końcówka frajerska. Zarówno Uryga, jak i Guzmics nie powinni mieć miejsca nawet w 18tce. Ale w obecnej sytuacji ktoś musi grać, więc komiczne sytuacje będą sie zdarzać częściej...
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując