Patryko napisał(a):

|
Do końca okna transferowego tydzień a my mamy takie wyrwy w składzie że po prostu żal patrzeć. Ze składem, który jest, górna ósemka to będzie jak Mistrzostwo Polski.
|
Przed końcem okna byśmy upadli... Są ważniejsze rzeczy teraz niż transfery niestety.
Sama gra to patologia, do tego końcówka frajerska. Zarówno Uryga, jak i Guzmics nie powinni mieć miejsca nawet w 18tce. Ale w obecnej sytuacji ktoś musi grać, więc komiczne sytuacje będą sie zdarzać częściej...