Wyświetl pojedynczy post
crux.a
Senior Member
 
Od: 02.2011
Skąd: ze wsi

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4121
Stary 22.08.2016, 21:45
Trzeba niestety zakładać, że Wisła nadal należy do Meresińskiego i że naprawdę nie wiadomo, czy i kiedy to się zmieni. Wierzę prezesom TS, gdy mówili w południe, że są "po słowie" z JM, że transakcja jest dogadana. Ale wiemy wszyscy, ile jest warte słowo tego człowieka. Gówno.