|
Trzeba niestety zakładać, że Wisła nadal należy do Meresińskiego i że naprawdę nie wiadomo, czy i kiedy to się zmieni. Wierzę prezesom TS, gdy mówili w południe, że są "po słowie" z JM, że transakcja jest dogadana. Ale wiemy wszyscy, ile jest warte słowo tego człowieka. Gówno.
|