Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74
Stary 22.08.2016, 21:02
czaro napisał(a):Wyświetl post
Ani on nie demaskował JM z miłości do Wisły, ani też nie robił tego po to, żeby Wisłę ośmieszyć. W gruncie rzeczy Wisła jest mu obojętna - liczy się dla niego on sam i może trochę gdzieś w tle majaczą własne sympatie klubowe. W jego własnym interesie jest utrzymywać wysoką poczytność portalu weszło, więc pisał. Miał do tego pełne prawo, podobnie jak użytkownicy internetu mogli czytać, albo nie czytać pisane na weszło teksty. Życie.

Natomiast zaleźli mu za skórę różni internetowi wiślaccy młodzi gniewni, bo wyzłośliwiał się wobec Juszczyka na TT. Chyba, że on rzeczywiście myśli, że Juszczyk pisał tylko to, co mu kazali - wtedy nie ma racji, bo nasz rzecznik zachowywał się w ostatnich tygodniach bardzo inteligentnie. Ja przynajmniej miałem takie wrażenie.
Byłem do naszego rzecznika negatywnie nastawiony. Ale jestem mile zaskoczony. Zdał On nomen omen egzamin dojrzałości brawo!
Odpowiedz cytując